• servis vozů 736 480 129
  • prodej vozů 736 480 128

Čelní světlomety jsou při každodenním provozu extrémně namáhány. Po čase jsou na nich znatelné škrábance a skvrny. Světlomety během provozu celkově stárnou, což se projevuje jejich zmatněním až zežloutnutím. To má vliv nejen na estetický vzhled, ale projeví se to i zhoršením jejich svítivosti a celkové viditelnosti. Profesionální renovací světel šetříte náklady za jejich výměnu.

V našem servisu disponujeme technologií, která si s takto poškozeným povrchem snadno poradí a navrátí světlometům průhlednost a lesk. Provádíme renovaci jednotlivých světel i celých sad světlometů profesionální technologií 3M ve třech stupních, speciální brousící a leštící metodou. Kromě čelních světlometů rozleštíme a zrenovujeme i zadní světla či blikače. Naši mechanici jsou proškoleni pro správné ošetření a leštění světel tak, aby nedošlo k jejich poškození a výsledný efekt renovace byl dlouhodobý.

Kdy a proč světlomety renovovat

  • Nesvítí-li Vaše světla dostatečně.
  • Jsou-li světla matná, nažloutlá či zastaralá.
  • Kvůli STK – díky nízké svítivosti nemusí Vaše vozidlo prohlídkou projít.
  • Z estetických důvodů – zašlá světla nevypadají dobře.
  • Zašlá světla mají špatnou viditelnost za tmy.
  • Po nehodě kdy máte jedno světlo nové a druhé staré.

Ceník renovace světlometů

Rozleštění světlometů účtujeme dle náročnosti, rozsah poškození a velikosti světlometů. Většinou se jedná o velmi rozdílné náročnosti, proto je vždy lepší se na ceně dohodnout předem, přímo v servisu, před započetím úkonu. U velkých či nepravidelných světel může být cena než u malých světlometů. To samé platí i v případě, zda jsou světla úplně matná či poškrábaná, zde renovace bude trvat znatelně déle, než u lehce zašlých světlometů. Přesnou cenu se vždy dozvíte před započetím zakázky od našeho technika.

Renovaci provádíme obvykle na počkání bez nutnosti demontáže světel z vozu. Odhadovaný čas renovace pro jedno světlo je obvykle 25 až 60 minut, dle náročnosti. Větší a silně zašlá světla mohou však trvat i o něco déle.

Díky převratné technologii navrátíme Vašim světlometům skvělý vzhled, průhlednost i lesk a váš vůz bude opět atraktivní. V případě prodeje si tak vozidlo zachová svou tržní cenu.

Copyright © 2017 Auto-Roch s.r.o. | Design by Smart elephant